Poranny przymrozek w Rzeszowie

i

Autor: Marzena Mazurek-Herjan

pogoda

Wiosna z przymrozkami. W nocy nawet -8 stopni

2023-03-28 18:41

To nie jest żart. W woj. lubelskim najbliższa noc będzie bardzo mroźna. Możemy spodziewać się przymrozków i minusowych temperatur.

Wieści od Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej znowu mogą popsuć nam humory. Ale lepiej wiedzieć wcześniej, co nawywija nam pogoda. A w nocy z wtorku na środę będzie trochę zaskoczeń: przede wszystkim temperatura przy gruncie może spaść nawet do - 8 stopni Celsjusza. W związku z tym nie zdziwi nas, że synoptycy i synoptyczki prognozują zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Krótko mówiąc, może być bardzo ślisko.

Ostrzeżenie jest ważne do godz. 8 w środę w północno-wschodniej części województwa i dobę dłużej dla całego regionu. W nocy ze środy na czwartek natomiast temperatura wyniesie ok. -1 st .C ., a przy gruncie spadnie do ok. - 4 st. C.

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce wczesną wiosną  

Źródło: Wiosna z przymrozkami. W nocy nawet -8 stopni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE