To ostatnie dni, by złożyć wniosek o przyznanie Stypendium Burmistrza Miasta Kraśnik

2021-08-26 9:26
To ostatnie dni, by złożyć wniosek o przyznanie Stypendium Burmistrza Miasta Kraśnik
Autor: pixabay, free-photo

Już tylko do końca miesiąca można składać wnioski o przyznanie Stypendium Burmistrza Miasta Kraśnik za wyniki w nauce i twórczości artystycznej.

O stypendia mogą ubiegać się uczniowie klas od IV do VIII, którzy uczęszczają do szkół prowadzonych i dotowanych przez Miasto Kraśnik. Wnioski dotyczą osiągnięć z poprzedniego roku szkolnego.

— Stypendium ma charakter motywacyjny i wypłacane jest w postaci jednorazowego świadczenia pieniężnego. Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w kancelarii Urzędu Miasta Kraśnik. — informuje Daniel Niedziałek z Urzędu Miasta Kraśnik.

Jak informuje ratusz wnioskodawcą mogą być: dyrektor szkoły, do której uczęszcza uczeń, po pozytywnej opinii Rady Pedagogicznej, rodzic lub prawny opiekun, stowarzyszenia, związki, organizacje, instytucje lub placówki. Przypomnijmy, że dla jednej osoby w danym roku może zostać złożony tylko jeden wniosek. A szczegóły, a także jakie dokumenty są wymagane znajdziecie na krasnik.eu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE