Ostatnia szansa dla kraśniczan, żeby wystartować w dwóch konkursach CKiP

2020-03-31 10:21
Dwa konkursy w CKiP w Kraśniku
Autor: coyot, pixabay

Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku przedłużyło czas składania prac do dwóch konkursów artystycznych. Już tylko do dzisiaj można wysyłać zgłoszenia.

“CIAŁA”
Kraśniccy malarze i fotografowie mogą zaprezentować swoje prace. Konkurs “Ciała” organizuje CKiP we współprac z Teatrem NOTOCO.
Zadaniem uczestników jest pokazanie ludzkiego ciała w sytuacjach codziennych, zwyczajnych oraz nieoczywistych i wyjątkowych. Jak informują organizatorzy głównym celem jest odkrywanie piękna, niezwykłości i sposobu funkcjonowania ciała.

„WIOSNA BUDZI PRZYRODĘ DO ŻYCIA”
 
To konkurs plastyczny dla uczniów kraśnickich podstawówek. Technika wykonania prac jest dowolna, ale maksymalny rozmiar działa to A3. Dzieciaki mają przedstawić, jak wiosna wpływa na zmiany w przyrodzie.  
 
Czas zgłoszeń do konkursów został przedłużony właśnie do 31 marca. Jednak z powodu zamknięcia Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku prace można wysyłać pocztą na adres “Al. Niepodległości 44 
23-204 Kraśnik”. Szczegóły, a także regulamin dostępny jest na stronie kultura.krasnik.eu w zakładce “wydarzenia” 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE