To będzie mokry weekend w Kraśniku. Sprawdziliśmy prognozę pogody

2020-01-29 14:36
To będzie mokry weekend w Kraśniku. Sprawdziliśmy prognozę pogody
Autor: Pixabay

Tych, którzy czekają na białe szaleństwo, musimy rozczarować. W ciągu najbliższych dni w Kraśniku zimy nie będzie.

Ciapa, chlapa, do tego ciepło. Tak zapowiada się nadchodzący weekend w Kraśniku. Aura bardziej będzie przypominała tę z jesieni lub wczesnej wiosny niż zimy. Jeśli nastawiliście się na lepienie bałwana i jazdę na sankach, to wieści mamy kiepskie. Poniżej znajdziecie pogodowe szczegóły.

Pogoda 1 lutego w Kraśniku

W sobotę niebo w Lublinie przysłonią chmury, do tego będzie padał deszcz. Mimo to, w czasie spacerów raczej nie zmarzniecie - termometry pokażą nawet 8 stopni Celsjusza w dzień i 4 w nocy. Będzie jednak wietrznie, a meteopaci mogą narzekać na ból głowy, bo biomet będzie niekorzystny.

Pogoda 2 lutego w Kraśniku

Pogoda w niedzielę będzie w zasadzie powtórką z sobotniej rozrywki. Nadal będzie ciemno, mokro i wietrznie, ale ciepło. Wiatr przybierze na sile i będzie wiał z prędkością do 55 km/h. Biomet nie zmieni się.

Stare porzekadło głosi "Idzie luty, szykuj buty", ale w tym roku w Kraśniku może się nie sprawdzić. Wszystko wskazuje na to, że do połowy miesiąca ciepłe buty raczej się nie przydadzą. Zdecydowanie lepiej wyjąć kalosze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE