Tango, samba, czy jive - kraśnickie CKiP organizuje kurs tańca towarzyskiego

2020-02-24 11:54
taniec
Autor: pixabay.com

Osoby, które chciałyby lepiej poczuć się na parkiecie, mają szansę na podszkolenie swoich umiejętności. Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku organizuje kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży.

Na zajęcia można zapisywać się zarówno pojedynczo, jak i w parach. Kurs jest skierowany do wszystkich młodych osób, które chciałyby poznać podstawowe kroki tańców standardowych i latynoamerykańskich. O szczegółach mówi Barbara Halliop z CKiP:

Uczniowie kursu będą poznawać podstawowe kroki: walca angielskiego oraz wiedeńskiego, tanga, slow foxtrota, quick stepa, cza-czy, samby, jive’a, a także elementów disco. Każde zajęcia będą trwały około dwóch godzin.

Zapisy trwają do 6 marca. Dzień później rozpoczną się zajęcia, które będą trwać przez 10 kolejnych tygodni. Więcej informacji znajdziecie na stronie kultura.krasnik.eu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE