piłka nożna

Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Stal Kraśnik rozegrała ostatnie spotkanie rundy jesiennej. Udało się przełamać złą passę

2020-11-30 12:25

Piłkarze Stali Kraśnik wreszcie przełamali pechową passę. Po raz pierwszy w tym sezonie udało im się wygrać mecz na własnym boisku.

Alicja Tracz nie wygrała Eurowizji: Co dalej z karierą małej Ali?

Spotkanie pomiędzy niebiesko-żółtymi a Podlasiem Biała Podlaska zakończyło się rezultatem 4:1. Pierwszego gola, w 22. minucie, strzelił zawodnik drużyny przyjezdnej Paweł Zabielski. Po 17 minutach kraśniczanom udało się jednak wyrównać wynik po strzale Adriana Cybuli. Druga połowa należała już do gospodarzy. Dwa gole - w 47. oraz 55. minucie strzelił Adrian Popiołek, a wynik spotkania na 4:1 w 80. minucie ustalił Jakub Czelej.

Mecz z Podlasiem Biała Podlaska był ostatnim, który rozegrali kraśniczanie w rundzie jesiennej. Po 20 kolejkach Stal Kraśnik zajmuje 15. pozycję z dorobkiem 22 punktów. Daty kolejnych meczów nie zostały jeszcze ustalone.

Testy do policji Multi Select 2020. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III