II Charytatywny Kiermasz Świąteczny

i

Autor: Fundacja Sport&Reha Kids w Kraśniku

Akcja charytatywna

Można kupić ozdoby i ciasta świąteczne i w ten sposób pomóc Fundacji

2023-03-26 12:40

Pisanki, kraszanki, palmy czy koszyczki to elementy, które kojarzą nam się z Wielkanocą. Już niedługo w Kraśniku mieszkańcy będą mogli podziwiać, a także kupić wiele ozdób świątecznych.

W trakcie III Charytatywnego Kiermaszu Wielkanocnego nie zabraknie także słodkich wypieków przygotowanych przez mieszkańców.

W ramach przedświątecznych przygotowań możemy pomóc potrzebującym dzieciom z naszego regionu.

Pomóc można poprzez przekazanie produktów albo ich zakup.

O szczegółach mówi Angelika Babloian, wiceprezes Fundacji Sport&Reha Kids:

Przygotowujemy kiermasz świątecznych ozdób świątecznych, ciasteczek i ciast, na co również gorąco zachęcamy, aby przyjść, odwiedzić, zobaczyć i zakupić dla siebie jakieś świąteczne ozdoby. Wszystkie ozdoby będą ręcznie wykonane.

III Charytatywny Kiermasz Wielkanocny odbędzie się już 7 kwietnia o godzinie 10 przy Narutowicza 1 w Kraśniku. Osoby chcące podzielić się swoimi wypiekami mogą zgłaszać się do Fundacji już dwa dni wcześniej. Przekazywać możecie także ozdoby i rękodzieła związane z Wielkanocą. Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE