Tęcza Kraśnik

i

Autor: Tęcza Kraśnik

Mieszkańcy wspierają Tęcze. Klub zebrał ponad 10 tysięcy złotych

2023-03-10 12:41

Kilkadziesiąt osób wpłaciło łącznie ponad 10 tysięcy złotych na zbiórkę organizowaną przez Tęcze Kraśnik. To efekt zorganizowanej akcji o nazwie "Klub 100 Tęczy Kraśnik".

Teraz sympatycy klubu będą mieli realny wpływ na planowanie przyszłości i strategii. Już w kwietniu ma być zorganizowane pierwsze spotkanie dla osób, które wpłaciły symboliczną cegiełkę.

O szczegółach mówi Maciej Suszek z Tęczy Kraśnik:

W naszym mieście w mieście Kraśnik nie pamiętam takiej sytuacji, w której klub sportowy byłby w stanie zaangażować taką społeczność, aby zebrać tak ogromną kwotę. Moi drodzy jest to dla nas ogromny, pozytywny bodziec, który napędza nas do działania. Od 4 lat propagujemy sport, propagujemy fair play i dążymy do tego, aby piłka nożna w Kraśniku była na jak najwyższym poziomie. Dziękujemy bardzo i do zobaczenia u nas na Oboźna 18.

Klub 100 to będzie akcja coroczna. Na kwietniowym spotkaniu ma zostać opracowana strategia na rok 2024.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE