Dzień Kobiet w Kraśniku

i

Autor: Miasto Kraśnik

Miasto przygotowało atrakcje z okazji Dnia Kobiet

2023-03-06 8:28

Kraśnik nie zapomina o płci pięknej i proponuje mieszkankom kilka atrakcji z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Pierwszą z nich jest bezpłatna projekcja filmu w kraśnickim kinie, a drugą maraton aquafitnessu, który cieszy się w ostatnim czasie sporą popularnością.

Do udziału w wydarzeniach zachęca burmistrz Wojciech Wilk:

O naszych paniach, pamiętamy na co dzień, ale oczywiście 8 marca jest pod tym względem dniem szczególnym. Nie inaczej będzie w Kraśniku. Z okazji Dnia Kobiet planujemy dla pań dwa wydarzenia. O godzinie 17:00 zapraszamy do Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku na zabawną polską komedię "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Myślę, że będzie to bardzo miły i radosny akcent tego dnia, natomiast na godzinę 19:00 zapraszamy na pływalnie MOSiR na maraton fitness.

Przy okazji wszystkim paniom, a przede wszystkim kraśniczankom, chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim wielu powodów do radości i uśmiechu na co dzień, zdrowia oraz realizacji najskrytszych marzeń.

Oprócz maratonu aquafitness panie mogą skorzystać ze strefy rekreacji wraz sauną suchą i parową, a do tego wezmą udział w losowaniu nagród.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE