LKS Tęcza Kraśnik zaprasza najmłodszych do dołączenia do drużyny

2021-01-08 13:48 RS
piłka nożna
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Klub Sportowy Tęcza Kraśnik zaprasza najmłodszych do rozpoczęcia swojej przygody z piłką nożną. W przyszłym tygodniu odbędą się treningi rekrutacyjne do grupy „skrzatów”, do której mogą dołączyć dzieci urodzone w 2014 roku lub później.

ESKA XD #013

Podczas nadchodzących zajęć najmłodsi powinni mieć ze sobą koszulki, spodenki oraz obuwie z miękką, jasną podeszwą. Więcej na temat treningów mówi prezes klubu Tęcza Kraśnik Piotr Nowicki:

Zapraszamy na trening, żeby się sprawdzić, zobaczyć czy dzieciakom się spodoba. Oczywiście w tym wieku to nie możemy jeszcze rozmawiać o piłce nożnej konkretnie, to są raczej jakieś zajęcia ruchowe, gry, zabawy itd. więc takie zaznajomienie w ogóle z: pracą w drużynie, z innymi dziećmi, z piłką w rękach i przy nodze.

Zajęcia rekrutacyjne będą mieć miejsce się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Urzędowskiej w Kraśniku. Trening dla pierwszej grupy rozpocznie się we wtorek 12 stycznia o godz. 19:00, zaś dla drugiej w czwartek 14 stycznia o tej samej godzinie. Klub nie wyklucza, że w razie dużego zainteresowania zajęciami, ogłoszony zostanie również trzeci termin. Numery kontaktowe oraz więcej informacji na temat treningów znajdziecie na profilu LKS Tęczy Kraśnik na Facebooku.