Kraśniczanie pojadą w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym "Przywitanie Lata"

2020-06-29 16:47 Radosław Siennicki
rowerzystka
Autor: pixabay.com

Trwają zapisy do Rodzinnego Rajdu Rowerowego „Przywitanie Lata”. Mogą wziąć w nim udział wszyscy mieszkańcy Kraśnika oraz okolic.

Łącznie przejadą oni 18 kilometrów. Uczestnicy wyjadą w niedzielę 5 lipca o godzinie 10:00 spod Centrum Kultury i Promocji przy alei Niepodległości. Następnie udadzą się na ulicę Kwiatkowskiego, później Gmeinera, Graniczną i Urzędowską, aż dotrą nad Zalew Kraśnicki. Stamtąd wybiorą się na ulicę Urzędowską, skąd pojadą w stronę Przechodniej, następnie Parku św. Jana Pawła II i ulicy Jagiellońskiej, skąd ponownie udadzą się nad zalew. Na koniec dla uczestników przewidziany jest poczęstunek. Wśród cyklistów zostaną ponadto rozlosowane gadżety rowerowe.

Zapisy trwają do czwartku 2 lipca – chętni powinni się spieszyć, ponieważ w rajdzie pojedzie maksymalnie 150 osób. Zgłoszenia przyjmowane są na maila: biuro@mosir-krasnik.pl (należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz rok urodzenia) lub telefonicznie pod numerem tel. 81 825 15 78. Więcej informacji znajdziecie na stronie Urzędu Miasta w Kraśniku.