Kraśniczanie mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym. Zdjęcia mają ukazać piękno powiatu

2021-01-13 12:11
konkurs fotograficzny
Autor: Starostwo Powiatowe w Kraśniku

Ruszył konkurs fotograficzny „Piękno Powiatu Kraśnickiego w obiektywie”. Mogą wziąć w nim udział wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat – zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

ESKA XD #013

Organizatorem akcji jest Starostwo Powiatowe w Kraśniku, zaś jego cel to promowanie walorów przyrody i obiektów znajdujących się na terenie powiatu. Do konkursu można zgłaszać jedynie fotografie, które zostały wykonane samodzielnie. Każda osoba, która chce wziąć w nim udział, musi przesłać cztery zdjęcia, które będą przedstawiać powiat kraśnicki: zimą, wiosną, latem oraz jesienią. Laureaci konkursu mogą liczyć na nagrodę w wysokości nawet 3 tysięcy złotych.

Prace można nadsyłać do 30 listopada, zaś zwycięzców poznamy na początku grudnia. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE