Kraśniczanie mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z aqua fitnessu

2020-02-03 17:18
Aqua fitness
Autor: marbus_79, pixabay.com

Kraśniczanie, którzy chcieliby zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na aqua fitness. Wykonywany na basenie sport zwiększa wydolność organizmu oraz ogólną sprawność. W zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby potrafiące pływać, jak i te które wolą nie wchodzić na głęboką wodę.

O tym, co robi się podczas aqua fitnessu, mówi dyrektor kraśnickiego MOSiR-u Rafał Tomiło:

Nasi klienci tańczą, ćwiczą, wykonują ruchy, których na co dzień się jednak naturalnie nie wykonuje. Mamy dodatkowe gadżety, czyli hantle do wody, makarony. piłki i innego rodzaju przybory. To wszystko w wodzie współpracuje w rytm dobrej muzyki, więc na pewno jest dobra zabawa.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Z racji na duże zainteresowanie warto zapisać się na nie wcześniej. Można to zrobić w kasie MOSiR-u w dni powszednie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE