Kraśniccy radni będą dyskutować nad tym czy zmienić nazwę klubu sportowego "Tęcza" Kraśnik

2020-10-15 16:33 RS
sesja Rady Miasta Kraśnik
Autor: Youtube - Miasto Kraśnik Kraśniccy radni ponownie zajmą się tematem sieci 5G

Nie milkną echa po podtrzymaniu przez kraśnickich radnych uchwały o samorządzie wolnym od ideologii LGBT. Do Rady Miasta wpłynęła petycja w sprawie zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy klubu sportowego „Tęcza” Kraśnik.

ESKA XD #005

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Choć jej autorzy przyznają, że było to żart, samorządowcy i tak będę musieli poruszyć tę kwestię na najbliższej sesji Rady Miasta. Kolejny temat, który będą musieli ponownie podjąć, wiąże się z siecią 5G.

Przypomnijmy, że kraśniccy radni najpierw zgodzili się rozpatrzeć uchwałę o zakazaniu w Kraśniku sieci 5G, aby tydzień później na nadzwyczajnej sesji rady miasta wycofać się z tego stanowiska. Teraz do samorządowców wpłynęła petycja, której autorzy apelują o ochronę zdrowia kraśniczan przed elektroskażeniami. Ich zdaniem radni powinni apelować do polskich władz, aby głębiej zbadać wpływ technologii 5G na nasze organizmy.

Odpowiedzi na to czy kraśniccy radni przychylą się do wniosków poznamy na najbliższej sesji Rady Miasta. Ta odbędzie się w ostatni wtorek października.