Kradł sprzęt i zastawiał go w lombardach. Teraz policja szuka osób, którym zginęły przedmioty

2023-03-13 9:16

Mieszkaniec gm. Lubartów usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Wcześniej jednak rozporządzał cudzą własnością na terenie całego województwa. Policji udało się odzyskać sprzęt, który teraz czeka na właścicieli i właścicielki.

36-latek został zatrzymany przez służby na początku lutego. Wpadł, kiedy włamał się do niezamieszkałego domu jednorodzinnego w gm. Ostrów Lubelski i do pomieszczeń gospodarczych w Przypisówce. Ukradł stamtąd elektronarzędzia, sprzęt RTV i AGD i biżuterię.

Policjanci i policjantki po nitce do kłębka odkrywali w lombardach całego województwa kolejne „skarby” zastawione przez mężczyznę. Kradzieży wielu z nich nie zgłoszono, ale śledczy podejrzewają, że mogą pochodzić z przestępstwa.

Osoby, które rozpoznają swoje przedmioty, powinny skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie pod nrem: 47 81 25 290 albo osobiście.

Znowu wydawali zupę. „Na Fooda przychodzi coraz więcej osób”

Źródło: Kradł sprzęt i zastawiał go w lombardach. Teraz policja szuka osób, którym zginęły przedmioty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE