bieganie

i

Autor: pixabay.com

Czas rozruszać kości. Przed nami Biegi Żołnierzy Wyklętych w Szastarce i Urzędowie

2023-02-23 12:22

Na zewnątrz robi się coraz cieplej i wiosenniej, a co za tym idzie coraz częściej korzystamy z aktywności na świeżym powietrzu. Wolny czas możemy także spożytkować na rozgrzewce przed I Biegiem Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się w Gminie Szastarka.

W Szastarce uczestnicy będą mieli do wyboru dwie trasy: białą o długości 800 metrów i czerwoną o długości 4,5 kilometra. Krótszy bieg startuje spod remizy w Majdanie Obleszcze, a dłuższy ze stadionu w Polichnie. Bieg ma charakter patriotyczny.

I Bieg Żołnierzy Wyklętych odbędzie się już 5 marca. Od 12:30 będzie trwała rejestracja uczestników. Dla pierwszych 300 osób przygotowano koszulki i medale.

Z kolei w Urzędowie wydarzenie rozpocznie się 12 marca około godziny 12.30. Start i meta zlokalizowane zostaną na Stadionie Orła Urzędów. Bieg odbędzie się na trasach o długości 500 m, 1963 m oraz 5000 m. Na starcie wszyscy uczestnicy będą otrzymywali pakiet startowy: kartę startową z mapką biegu i okolicznościową koszulkę. Po zakończeniu zaś biegacze otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE