Zobacz, jak wilki harcują w śniegu! Świetne nagranie Babiogórskiego Parku Narodowego [WIDEO]

2020-03-02 12:40
Wilki
Autor: Fotopułapka: Białogórski Park Narodowy

Zwierzęta potrafią być niesamowite! Przekonali się ostatnio o tym internauci obserwujący profil na Facebooku Babiogórskiego Parku Narodowego. Zamieszczono tam nagranie z fotopułapki pokazujące zabawę wilków w śniegu. Film jest hitem w sieci!

Na nagraniu widzimy trzy wilki, które biegają po białogórskim lesie. Jeden z nich trzyma w pysku patyk, co jest łakomym kąskiem dla pozostałych. Zabawę zwierząt zarejestrowała zamieszczona w Babiogórskim Parku Narodowym fotopułapka, a nagranie znalazła się na portalu społecznościowym. Tam szybko stało się hitem, zdobywając setki pozytywnych reakcji! Zobaczcie je koniecznie!

Zabawka "patyczek". Wilki uwielbiają zabawy. A to nic innego jak: komunikacja - trening fizyczny - wzmacnianie więzi społecznych. Na zabawkę nadaje się wszystko od patyczka przez przedmioty pozostawione przez ludzi - czytamy w poście Babiogórskiego Parku Narodowego.

Okazało się, że to nie pierwszy raz w ciągu ostatnich kilku miesięcy, gdy wilki "wpadły" w fotopułapkę. W listopadzie ubiegłego roku również można było przyuważyć wilczą rodziną, która równie chętnie biegała po lesie.

Recykling Art Day 2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE