Zgubił obrączkę, kupując śrubki! Szukamy Pana Damiana!

2021-07-21 15:29 U.B

Poszukujemy Pana Damiana, który zgubił obrączkę w dużym sklepie budowlanym przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie. Przedmiot znaleźli pracownicy sklepu na regale ze śrubkami i wkrętami na wagę. Zgubę zgłosiła telefonicznie Pani Ewa - żona Pana Damiana. Pracownicy sklepu jednak nie mają już z nią kontaktu.

Do zdarzenia doszło miesiąc temu. Pan Damian zgubił obrączkę przy regale ze śrubkami i wkrętami na wagę.  Zgubę zgłosiła przez telefon Pani Ewa - żona Pana Damiana. Pracownicy znaleźli obrączkę podczas sprzątania sklepu, lecz nie mają już telefonu do jej właściciela. Przedmiot jest odpowiednio zabezpieczony. Ma także znaki charakterystyczne.  

- Nie mogę podać ich dokładnego opisu, bo będą służyć do identyfikacji właściciela. Jest grawerunek i data ślubu. Podejrzewamy, że może być druga obrączka do kompletu, która pewnie wygląda bardzo podobnie i ułatwiłaby nam prawdziwą identyfikację - mówi Tomasz Ziętara, dyrektor sklepu.

Obrączka jest najcenniejszym przedmiotem, który dotąd znaleźli pracownicy sklepu budowlanego przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie. Klienci gubią także inne rzeczy.

- Klienci gubią niestety karty płatnicze, portfele, okulary, czapki. Te rzeczy mają raczej wartość sentymentalną na przykład: zabawki pluszowe dzieci lub inne gadżety -  wymienia pani Barbara, kierownik sektora obsługi klienta.

Obrączka nadal czeka w sklepie na odbiór. Przed nim właściciel musi podać dokładny opis znaków charakterystycznych przedmiotu.

Raport z anteny 21.07, godz.10