Zderzenie trzech tirów na A4. Trwają utrudnienia, tworzą się gigantyczne korki

2022-08-18 9:03
pilne
Autor: eska.pl

W nocy, 18 sierpnia między węzłami Niepołomice - Wieliczka doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Chwilę potem najechał na nie trzeci tir. Jedna osoba została poważnie ranna. Autostrada była całkowicie zablokowana, gdyż na miejscu lądował helikopter LPR. Obecnie korek na autostradzie od strony Tarnowa ma ponad 10 kilometrów. Policja kieruje samochody na objazdy.

W nocy 18 sierpnia na A4, na odcinku Niepołomice – Kraków Wieliczka, na wysokości miejscowości Kraków Bieżanów doszło do zderzenia trzech pojazdów ciężarowych w wyniku czego jedna osoba została ranna.

Zablokowana została autostrada A4 w obu kierunkach na odcinku pomiędzy Niepołomicami i Krakowem Wieliczką. Na wysokości wsi Targowisko wyznaczono objazd DK 94 - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

O poranku nadal trwają utrudnienia i tworzą się gigantyczne korki. Główny zaczyna się już 3 kilometry za Targowiskiem. Policja kieruje samochody na objazdy, jednak tam również tworzą się korki. Zablokowany jest prawy pas ruchu jezdni w kierunku Katowic oraz pas zjazdowy na S7 w kierunku Nowej Huty. Ruch w kierunku Katowic odbywa się lewym pasem. Korek na A4 sięga aż do węzła Niepołomice. Zator utworzył się też na DK94 w stronę Krakowa.

6:48 (edit) Ruch właśnie PUSZCZAMY w kierunku Katowic 🎯 ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ, bo trwają czynności i sprzątanie...Opublikowany przez Patrol112.pl Środa, 17 sierpnia 2022
Eska Summer City Olsztyn! Stylizacja, oklejanie, detailing i super samochody

Znasz te marki aut?

Pytanie 1 z 10
Rimac to marka supersamochodów...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE