Zapisy na Kraków Business Run już za rogiem! W tym roku jednak bieg będzie inny

2020-05-22 16:36 Kuba Paduch, Radio ESKA
Zapisy na Kraków Business Run już za rogiem! W tym roku jednak bieg będzie inny
Autor: Poland Business Run Tegoroczny Kraków Business Run nie będzie wyglądał tak jak na tym zdjęciu, ale na pewno się odbędzie.

Szczególny bieg charytatywnych, w szczególnych warunkach. Tegoroczna edycja Kraków Business Run odbędzie się planowo, ale w zmienionej formule ze względu na pandemię koronawirusa.

Te cztery kilometry, które zawsze pokonywaliśmy, każdy z zawodników będzie mógł pokonać w wybranym przez siebie dowolnym miejscu. To może być jego dom, to może być przydomowy ogródek, to może być park, to może być siedziba firmy - mówi dyrektora wydarzenia Marta Hernik.

Każdy z biegaczy będzie zobligowany do tego by za pomocą aplikacji śledzącej GPS wrzucić screen z tejże aplikacji do naszego systemu, podając swój wynik. W ten sposób te pięć wyników zostanie zsumowanych i będziemy mogli podać tą klasyfikację biegową - mówi Hernik.

Są jednak nieprzewidziane plusy. Taka forma biegu sprawiła, że mogą wziąć w nim udział pracownicy będący poza granicami Polski.

W ubiegłorocznym biegu wystartowało blisko 30 tysięcy osób. Wybiegali pomoc dla prawie 100 osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Zapisy na Tegoroczny Kraków Business Run potrwają 2 tygodnie, a więc do 10 czerwca. Sam bieg odbędzie się 6 września.

Zapowiedź Poland Business Run 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Posłuchaj materiału Kuby Kusego o powrocie do szkół: