Wyjątkowa akcja Cracovii! Michał Probierz zadzwonił do fanki z życzeniami [WIDEO]

2020-01-13 10:00
Cracovia Kraków
Autor: cyfrasport Cracovia Kraków

Cracovia spełnia marzenia kibiców! Krakowski klub otrzymał maila z prośbą od jednego z fanów, by trener Pasów zadzwonił do jego mamy z życzeniami urodzinowymi. Michał Probierz spełnił to marzenie! Koniecznie zobaczcie nagranie z selekcjonerem krakowskiego klubu.

To dość niecodzienna prośba. Kibic Cracovii chciał sprawić niespodziankę swojej mamie, także wierne fance Pasów. Mężczyzna "zamówił" życzenia urodzinowe dla swojej rodzicielki u trenera Probierza. Film zawierający maila kibica Pasów, Cracovia zamieściła na swoim profilu na Twitterze.

"Dzień dobry, wiem, że jako klub robicie ciekawe akcje dla kibiców, czy moglibyście zatem zrobić jeszcze jedną?" - czytamy na Twitterze Cracovii. - Moja Mama, Maria w piątek kończy 75 lat. Przez lata bywała na każdym meczu Pasów ostatnio zdrowie niestety jej na to nie pozwala. Może Trener mógłby zadzwonić do niej z życzeniami? Na pewno byłoby jej miło. Wiem, że to sporo zamieszania, ale byłoby super!" - czytamy dalej.

Okazuje się, że Probierz spełnił marzenie kibica i zadzwonił do fanki krakowskiego zespołu. Trener Cracovii złożył Pani Marii najlepsze życzenia z okazji "osiemnastki". "Życzę, żeby Pani zaszczyciła nas znów obecnością na stadionie Cracovii" - winszował m.in. Probierz. Kibicka Pasów nie kryła zaskoczenia i radości. Koniecznie zobaczcie nagranie z trenerem Pasów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE