Koronawirus w Wiśle Kraków. Trener "Białej Gwiazdy" odsunięty od drużyny

2020-09-25 10:20 nm
Logo, herb, znaczek, Wisła Kraków, piłka nożna, ekstraklasa
Autor: www.wisla.krakow.pl Herb Wisły Kraków

Koronawirus w Wiśle Kraków. U jednego z pracowników klubu potwierdzono zakażenie COVID-19. Miał mieć z nim kontakt trener "Białej Gwiazdy", Artur Skowronek. Z tego względu nie poprowadził on treningu przed meczem z Górnikiem Zabrze.

Jeden z pracowników Wisły Kraków otrzymał pozytywny wynik zakażenia koronawirusem. Jak się okazało, bezpośrednik kontakt miał z nim m.in. Artur Skowronek. Klub podjął natychmiastową decyzję o odsunięciu trenera od reszty drużyny. Pracownicy klubu, w tym piłkarze zostali poddani testom na obecność koronawirusa.

Jak podaje "Gazeta Krakowska", ze względu na obawę zakażenia COVID-19 Artur Skowronek nie prowadził czwartkowego treningu "Białej Gwiazdy". Nie była też jeszcze znana ostateczna kadra, która ma pojechać na piątkowy mecz z Górnikiem do Zabrza. W Wiśle czekają bowiem na wyniki testów. Te mają być znane w piątek. Nie wiadomo też, czy Artur Skowronek poprowadzi Wisłę Kraków w meczu z rywalem ze Śląska.

Początek meczu Górnika Zabrze z Wisłą Kraków zaplanowano na 20.30.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Posłuchaj, co to jest kriolipoliza i kto może poddać się zabiegowi. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.