MPK Kraków

i

Autor: Archiwum prywatne MPK Kraków

Wielka awaria automatów biletowych. Pasażerowie mają spore problemy z zakupem!

2021-12-16 10:42

Poważna awaria automatów biletów w Krakowie. Chodzi zarówno o te w pojazdach Miejskiej Komunikacji Miejskiej, jak i stojących na przystankach. Jak długo potrwa awaria?

O awarii informuje m.in. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie. Pasażerowie za zakup biletów w automatach zamontowanych w pojazdach oraz stojących na przystankach nie mogą płacić kartą. Dokonanie opłaty możliwe jest tylko za pomocą gotówki lub BLIKA. Póki co, nie wiadomo, kiedy awaria zostanie rozwiązana.

Zgodnie z komunikatem przekazanym z firmy Elavon informujemy, że doszło do awarii polegającej na braku możliwości płatnością kartą w automatach zamontowanych w pojazdach MPK SA oraz stojących na przystankach. Trwają prace nad usunięciem awarii o czym natychmiast ma nas poinformować odpowiedzialna za to firma Elavon.  Cały czas jest możliwość zapłaty za zakup biletu przez BLIKA oraz gotówką, tam gdzie jest taka możliwość. Wszystkich pasażerów przepraszamy za te utrudnienia - czytamy w komunkacie MPK Kraków.

Wystawa „Przedmioty” w Muzeum Narodowym w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE