W studzience kanalizacyjnej znaleziono ludzkie szczątki. Małopolskie służby ustalają tożsamość

i

Autor: Małopolska Policja W studzience kanalizacyjnej znaleziono ludzkie szczątki. Małopolskie służby ustalają tożsamość

W studzience kanalizacyjnej znaleziono ludzkie szczątki. Małopolskie służby ustalają tożsamość

2023-01-30 13:20

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają tożsamość oraz okoliczności śmierci osoby, której szczątki odkrył w Charsznicy w powiecie miechowskim, w Małopolsce, pracownik zakładu usług komunalnych - poinformowała w poniedziałek małopolska policja.

Małopolska. W studzience znaleziono ludzkie szczątki

Ludzkie szczątki znalazł w Charsznicy pracownik Zakładu Usług Komunalnych, który przyjechał w związku ze zgłoszeniem miejscowego domu opieki o problemie z odpływem ścieków kanalizacyjnych. Podczas czyszczenia studzienki mężczyzna pod liśćmi natrafił na kości. Jak przekazały służby, studzienka znajdowała się na działce, na której stoi pustostan, a samo jej wejście nie było zabezpieczone.

Na miejscu znalezienia szczątków pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury, zabezpieczone szczątki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej.

- Istnieje duże prawdopodobieństwo, że odnalezione szczątki należą do zaginionego w 2018 r., wówczas 59-letniego mężczyzny, który zamieszkiwał w pustostanie - podała małopolska policja.

Rewitalizacja Placu Centralnego w Nowej Hucie

Kiss - jak dobrze znasz legendę shock rocka? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym roku Kiss zagrali w Polsce swój pierwszy koncert?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE