Uczestniczka Big Brothera przebiegła półmaraton w... mieszkaniu! [WIDEO]

2020-03-26 15:08 NM
Klaudia Marchewka
Autor: fot. instagram.com/ja_marchwia

Czy można przebiec półmaraton w mieszkaniu w bloku? Okazuje się, że tak! Dokonała tego Klaudia Marchewka z Krakowa, jedna z uczestniczek popularnego programu Big Brother. Mieszkanka Nowej Huty w nietypowych warunkach pokonała 21 kilometrów.

Byli wolontariusze z wodą, czekoladą i bananami. Był punkt medyczny oraz kibice. Nie zabrakło również motywacyjnych kartek, balonów, a także medalu po dotarciu na metę. Wszystko to, by choć w minimalnym stopniu oddać klimat półmaratonu.

Klaudia Marchewka
Autor: fot. instagram.com/ja_marchwia

Do swojego wyczynu Klaudia Marchewka przygotowywała się trzy dni. Jak podkreśliła na swoim profilu na Instagramie, nie odbyło się bez kontuzji, bo uczestniczka Big Brothera biegała boso!

Moje stopy to jeden wielki bąbel, ale warto było! Już wiem, że za rok będę próbowała zrobić na tej samej trasie życiówkę - napisała Marchewka na portalu społecznościowym.

27-latka pokonując półmaraton na 37m2, uczciła swoje urodziny. Mieszkanie przebiegła aż 959 razy w obie strony! Zajęło jej to dokładnie 3:37:49. Gratulujemy! Jesteśmy pod dużym wrażeniem!

Wyświetl ten post na Instagramie.
#zostańwdomu #niewychodźzdomu 20 marca, dokładnie w swoje 27 urodziny postanowiłam przebiec w swoim mieszkaniu półmaraton. Każdy, kto mnie zna wie, że uwielbiam startować! Do tej pory to były 2, czasem nawet 3 starty w miesiącu 🏃‍♀️ Aż tu nagle KORONAWIRUS... Część biegaczy wciąż idzie pobiegać na zewnątrz. Ja jednak wybrałam bezpieczniejszą alternatywę - własne mieszkanie. To była najtrudniejsza trasa, z jaką przyszło mi się zmierzyć - cały czas po łuku, ostre zakręty, bez butów, żeby zrobić 21km to musiałam 959 razy pokonać drogę "mój pokój - pokój Oskara", co daje w sumie 1916 ostrych i nagłych zakrętów... Czas 3:37:49, gdzie moja życiówka to 1:47. To była tylko rozgrzewka, a nawet próba i wstęp - wstęp do Domowego Maratonu. Poczekam chwilę, aż mi się nóżki zregenerują i ruszam dalej "w trasę". Chciałabym tym samym Wam pokazać, że w domu można na serio robić wiele rzeczy, wystarczy tylko odrobina kreatywności 😉 Pozdrawiam Was serdecznie i życzę zdrówka! Wasza Marchwia 🥕 #run #runner #running #bieganie #biegamsobie #biegambolubie #polishrunners #runninggirl #polscybiegacze #półmaraton #koronawirus #coronavirus #tattoogirl #polishgirl #polskadziewczyna #instagirl #bigbrother #bigbrother2019 #bigbrotherpolska #bigbrothertvn7 #bbtvn7 #wielkibrat #wielkibratpatrzy #bb #bb2019 #PogodniTVN Post udostępniony przez Klaudia Marchewka (@ja_marchwia)

To grypa czy koronawirus? Posłuchaj, jakie są podobieństwa, a jakie różnice? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie działa online

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.