Zaginął mieszkaniec Spytkowic. Policja prosi o pomoc

i

Autor: Małopolska Policja

Trwają poszukiwania mieszkańca Spytkowic. Policja prosi o pomoc

2023-01-17 16:24

Małopolska Policja prosi o pomoc i informacje w sprawie zaginięcia mieszkańca Spytkowic. 31-letni Adam Żołnierczyk wyszedł z domu i wciąż nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mundurowi cały czas prowadzą poszukiwania, w które zaangażowały się także inne służby.

Zaginął Adam Żołnierczyk. Policja apeluje o pomoc

31-letni Adam Żołnierczyk wyszedł z domu w Spytkowicach (powiat nowotarski) w niedzielę, 8 stycznia i do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ubrany był w biały sweter z pasami na rękawach, niebieskie dżinsowe spodnie i żółte buty typu traper.

Zaginiony ma około 180 centymetrów wzrostu, krótkie włosy i zarost. Policja prosi o pomoc i poszukuje 31-latka.

- Poszukiwania trwają, niestety na chwilę obecną nie udało się ustalić miejsca pobytu mężczyzny. Wszystkie informacje są weryfikowane. Każda osoba posiadająca informacje proszona jest o powiadomienie najbliższej jednostki – informuje st.asp. Dariusz Machaj z KPP w Nowym Targu.

W poszukiwaniu zaginionego brały udział też takie służby, jak Straż Pożarna, GOPR czy Podhalańska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie mężczyzny proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Rabce-Zdroju.

Nr. tel: +47 83 46 750 lub nr. alarmowy: 112.

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

QUIZ. Umiesz pisać po polsku? Te wyrazy przyprawiają o ból głowy

Pytanie 1 z 10
Jak poprawnie powinien zostać zapisany wyraz: g[]eg[][]łka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE