Zalew Zakrzówek

i

Autor: Maksymilian Tokarczyk Zalew Zakrzówek

Wiadomości

Tragiczne zdarzenie na Zakrzówku. 53-latek spadł z wysokości i zginął na miejscu

2024-04-12 12:18

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 11 kwietnia na Zakrzówku w Krakowie. 53-letni mężczyzna niefortunnie spadł z wysokości około 20 metrów na półkę skalną i zginął na miejscu. Policja bada okoliczności tego zdarzenia.

Tragiczny wypadek na Zakrzówku. 53-latek spadł z wysokości i zginął na miejscu

Policjanci w czwartek, 11 kwietnia około godziny 20:00 otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który miał spaść z wysokości w rejonie Zakrzówka. Doniesienia okazały się prawdziwe. 53-latek spadł z klifu na półkę skalną i zginął na miejscu. Funkcjonariusze policji badają okoliczności zdarzenia.

53-letni mężczyzna miał spaść z wysokości około 20 metrów na półkę skalną. Na miejsce zdarzenia przybyła straż pożarna, której udało się wydobyć mężczyznę, jednak jego życia nie udało się uratować. Załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny - poinformował w rozmowie z nami oficer prasowy KMP w Krakowie podkom. Piotr Szpiech.

Wypadek na Zakrzówku. Policja bada okoliczności zdarzenia

Dokładne okoliczności zdarzenia są aktualnie ustalane przez funkcjonariuszy policji. Wstępne ustalenia wykazały jednak, że do upadku mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.

To jeszcze Zakrzówek, czy już śmietnisko?

Prezentacja odrestaurowanej taksówki MPK w Krakowie