Tani węgiel - promocja w sklepie PGG

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Black Weeks, Black Friday 2023. Promocja w sklepie PGG - kod promocyjny na węgiel

Wiadomości

Tona węgla taniej o 200 zł. Sklep PGG rozdaje kod promocyjny tylko do 8 grudnia

2023-11-30 7:29

200 zł mniej za każdą kupioną tonę węgla w sklepie PGG - taką specjalną promocję po raz pierwszy w historii ogłosił sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej S.A. To niezwykła okazja dla wszystkich, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w węgiel na zimę szczególnie, że na dodatek węglowy i jakiekolwiek dopłaty do węgla w tym sezonie grzewczym najprawdopodobniej nie ma co liczyć. Kiedy dokładnie można skorzystać z promocji z okazji Black Weeks? Jak kupić węgiel na PGG 2023?

Tani węgiel w sklepie PGG z okazji Black Weeks. Ile kosztuje tona?

Sezon grzewczy rozpoczął się na dobre. Oblodzenie, śnieg i temperatura nawet do -10°C - takie warunki zapanowały w większości regionach Polski już od soboty, 18 listopada i nic nie wskazuje, by pogoda miała się w najbliższych dniach poprawić. Dopiero to zmobilizowało część Polaków do zrobienia zapasów węgla na całą zimę. Okazuje się, że nadchodzi ku temu dobra okazja. Sklep PGG organizuje szczególną promocję z okazji Black Friday 2023, a właściwie całego Black Weeks. Wkrótce uruchomiony zostanie w e-sklepie specjalny kod promocyjny, którego wpisanie przy zakupie przez internet obniży cenę węgla z PGG S.A. o kolejnych 200,- zł za każdą kupioną tonę, poinformowano.

Sklep PGG. Czy promocja dotyczy też ekogroszku?

Promocja na węgiel w sklepie PGG trwa od poniedziałku, 20 listopada do piątku, 8 grudnia 2023. Klienci sklepu internetowego będą mieć możliwość wpisania kodu promocyjnego o treści "PGG112023" przy transakcji. Spowoduje to obniżenie regularnej ceny węgla o 200 zł za tonę. Co ważne, promocja Black Weeks obejmuje wszystkie towary, czyli ekogroszek, orzech, kostkę i groszek workowane lub luzem. Jeśli kupujemy w sklepie internetowym PGG węgiel luzem, to koszt transportu z kopalni do składu KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla) najbliżej naszego domu jest wliczony w cenę kupowanego opału.

Jakie obecnie są ceny w sklepie PGG? Ile teraz kosztuje jedna tona węgla?  Za ekogroszek Karolinka lub Pieklorz z KWK Piast-Ziemowit lub KWK Chwałowice zapłacimy od 1550.00 zł za tonę. Za Greenpal Ekomiał od 1125.00 zł, kostkę i orzech z KWK Marcel lub KWK Piast-Ziemowit od 1100.00 zł, a za kostkę z KWK Staszic-Wujek od 1270.00 zł. Na prywatnych składach węgla jest drożej, bowiem za tona ekogroszku kosztuje od 1550 do 1850 zł, a orzecha ok. 1650 zł za drobny i ok. 1850 zł gruby.

Idealne miejsce na zimowy wypoczynek w Małopolsce. To niewielkie uzdrowisko było kiedyś łemkowską wsią [GALERIA]

Express Biedrzyckiej - Dariusz WIECZOREK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE