Tłusty Czwartek 2023. Gdzie są najlepsze pączki w Krakowie? Gdzie je kupić? [LISTA MIEJSC]

2023-02-16 7:54

Tłusty Czwartek 2023. Gdzie są najlepsze pączki w Krakowie? Tłusty Czwartek 2023 wreszcie nadszedł. Wiele osób z pewnością będzie chciało kupić na ten dzień pączki lub faworki (mówiąc po krakowsku - chrust). Gdzie je kupić? W materiale przedstawiamy miejsca, gdzie możecie dostać najlepsze pączki na Tłusty Czwartek 2023.

Spis treści

  1. Tłusty Czwartek 2023. Kiedy wypada? Gdzie kupić w Krakowie pączki?
  2. Tłusty Czwartek 2023: najlepsze pączki w Krakowie. Gdzie kupić?

Tłusty Czwartek 2023. Kiedy wypada? Gdzie kupić w Krakowie pączki?

Tłusty Czwartek 2023 wypada 16 lutego. To święto wszystkich łasuchów! Kalorie wtedy się nie liczą. Dużo osób zajada się wtedy słodkościami, a przede wszystkim pączkami i faworkami! Gdzie kupić w je w Krakowie? W stolicy Małopolski jest wiele miejsc, które oferują nam te smakołyki. Jednak tylko kilka z nich od lat jest stale wybieranych przez Krakusów. Najlepsze pączki w Krakowie - gdzie kupić?

Tłusty Czwartek 2023: najlepsze pączki w Krakowie. Gdzie kupić?

Gdzie w Krakowie kupić pączki w Tłusty Czwartek 2023? Miejsc, przed którymi do lat ustawiają się ogromne kolejki, jest kilka. Są to przede wszystkim osoby, które stawiają na tradycyjny smak tych słodkości. Jedną z najpopularniejszych cukierni w Krakowie, gdzie można kupić pączki, jest Michałek przy ul. Krupniczej 6. Co roku, w Tłusty Czwartek w kolejce trzeba spędzić tam nawet kilkadziesiąt minut!

Bardzo popularna jest także Cukiernia Śliwa. Gdzie się znajduje? Jeśli chcemy kupić pączki w Krakowie w Cukierni Śliwa, to musimy udać się na ul. Królewską 8.

Kolejki po pączki w Krakowie napotkamy również w Cukierni Cichowscy przy ul. Starowiślnej. Tam również możemy spodziewać się w Tłusty Czwartek 2023 kolejek.

Gdzie jeszcze kupimy najlepsze pączki w Krakowie? Sprawdźcie w naszej galerii! A może coś byście dodali do naszej listy najlepszych pączków w Krakowie?

Jeśli nie chcecie stać w długich kolejkach po pączki w Krakowie, albo zabraknie wam czasu, by podjechać do lokalnej cukierni, możecie udać się od jednego z dyskontów. Jakie ceny pączków w Biedronce, Lidlu, Auchanie w Tłusty Czwartek 2023? Sprawdźcie w artykule poniżej:

Tłusty Czwartek 2023: CENY PĄCZKÓW w Biedronce, Lidlu, Auchan. Po ile pączki w Krakowie?

8893 morsów wykąpało się w Bałtyku