Tłumy na Orlej Perci. Turyści czekali ponad godzinę, by dostać się na szczyt

2020-08-24 11:13 NM
Orla Perć
Autor: Pixaby Orla Perć. Zdjęcie poglądowe

Wakacje powoli dobiegają końca, ale sezon na wycieczki w góry wciąż ma się bardzo dobrze. Przekonali się o tym turyści, którzy w minioną sobotę wybrali się na Orlą Perć. By dostać się na szczyt, trzeba było czekać ponad godzinę!

Dosyć niedawno informowaliśmy o wielkim oblężeniu Tatr. Góry zawsze cieszyły się ogromną popularnością, szczególnie latem, ale to, co można zauważyć w tym roku, przechodzi najśmielsze oczekiwania. Masę turystów można zauważyć nie tylko w kolejce na Kasprowy Wierch czy do Morskiego Oka. Równie popularny jest Giewont oraz Rysy. Także po słowackiej stronie.

A jak wyglądała niedawno kolejka na Rysy? Zobaczcie w filmiku poniżej:

Do niechlubnego grona dołączyła w miniony weekend Orla Perć. Jak podaje portal Tatromaniak, osoby, które wybrały się na ten jeden z najtrudniejszych szlaków musiały stać około 1,5 godziny, by wejść na szczyt. Bardzo tłoczno było przed drabinką na Koziej Przełęczy oraz w rejonie Kozich Czub.

Konferencja prasowa po tragicznym wypadku busa. 9 osób nie żyje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Posłuchaj o diecie antycholesterolowej, po jakie potrawy sięgać, a jakich się wystrzegać. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.