Taniec, pasja i emocje - Egurrola Challenge odbył się w Krakowie

2020-01-20 12:20 NM
Egurrola Challenge odbył się w Krakowie
Autor: Materiały prasowe

Tancerze opanowali w minioną sobotę Galerię Kazimierz. W centrum handlowym odbył się Egurrola Challenge. Na scenie można było zobaczyć profesjonalnych tancerzy, którzy rywalizowali o medale i nagrody.

Sobotni turniej Egurrola Challenge był wyjątkową szansą, aby zapoznać się z niezwykłym światem tańca i poczuć radość oraz energię, jakie z niego płyną. Podczas weekendowego wydarzenia nie zabrakło pasji i ogromnych emocji związanych z rywalizacją o miano najlepszych grup i solistów. Na scenie w Galerii Kazimierz pojawili się doświadczeni tancerze szkoły Egurrola Dance Studio, a także ci, którzy dopiero zaczynają swoją taneczną karierę.

- Super się tańczyło, zawsze to jest super energia. Przede wszystkim uważam, że jest to znakomity sposób na pozbycie się negatywnej energii, wyrzucenie tego wszystkiego, co się w nas w ciągu dnia gromadzi - mówiła jedna z uczestniczek.

Uczestnicy walczyli o medale, puchary i nagrody rzeczowe. Po pokazach dzieci i młodzież uczestniczyły w specjalnych warsztatach przygotowanych przez choreografów i tancerzy z Warszawy. To była niezapomniana taneczna przygoda w Krakowie!

W Krakowie po raz pierwszy odbyły się Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością [WIDEO]