Ponad 90 pozytywnych opinii jeszcze przed otwarciem... Skandal wokół nowej restauracji w Zakopanem

2023-01-16 9:39
Ta restauracja w Zakopanem przyciąga pozytywnymi opiniami jeszcze przed otwarciem...
Autor: Pexels

Zakopane od lat uchodzi za zimową stolicę Polski, a co za tym idzie restauratorzy muszą liczyć się z konkurencją i próbują na różne sposoby przyciągnąć do siebie klientów. Jedna z nowych restauracji przy ul. Nowotarskiej zanim jeszcze została oficjalnie otwarta, już miała pozytywne opinie w internecie.

Pozytywne opinie jeszcze przed otwarciem

Otwarcie restauracji zaplanowano na 13 stycznia, ale już wcześniej można było znaleźć w sieci kilkadziesiąt opinii na jej temat. Wszystkie były utrzymane w pozytywnym tonie - chwaliły lokal, serwowane tam potrawy, a także zachęcały do odwiedzin. To oburzyło internautów. Opinie w sieci są bardzo ważne dla restauratorów, szczególnie w turystycznych miejscowościach, gdzie turyści posiłkują się przede wszystkim podpowiedziami znalezionymi w sieci.

Handel nieprawdziwymi recenzjami i ocenami

Konkurencja na rynku jest ogromna, a w dobie kryzysu i rosnącej inflacji ludzie niechętnie wydają pieniądze, dlatego restauratorzy kombinują, jak zdobyć klientów i utrzymać swój biznes. UOKiK konsekwentnie próbuje walczyć z handlem nieprawdziwymi recenzjami i ocenami, jednak takie sytuacje zdarzają się nader często. Dlatego też opinie pojawiające się jeszcze przed otwarciem restauracji mogą rodzić pewne podejrzenia.

Nowa restauracja w Zakopanem

Zakopane od lat jest jednym z najważniejszych punktów turystycznych w Polsce, a co za tym idzie, rynek gastronomiczny jest tam bardzo rozwinięty i konkurencyjny. Restauratorzy muszą liczyć się z tym, że klienci będą mieli wiele opcji do wyboru, dlatego też muszą starać się przyciągnąć ich swoimi ofertami. Czy rzeczywiście nowa restauracja w Zakopanem jest tak wyjątkowa, że opinie pojawiają się jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem?

Wielkie wykopy pod Krakowem: tak powstają najwazniejsze inwestycje drogowe w regionie. Prace potrwają jeszcze rok
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE