Sylwester Marzeń w Zakopanem

i

Autor: Artur Barbarowski/East News Sylwester Marzeń 2023/2024 odbędzie się w Zakopanem. Wiemy, kto wystąpi!

Wiadomości

Sylwester Marzeń 2023/2024 odbędzie się jednak w Zakopanem. Wiemy, jakie gwiazdy wystąpią!

2023-11-27 7:36

Sylwester Marzeń TVP rokrocznie przyciąga tysiące osób, które nie tylko zasiadają przed telewizorami, ale też przyjeżdżają, by bawić się na miejscu. Faktem jest, że choć inne stacje telewizyjne również organizują koncerty sylwestrowe, to właśnie Sylwester Marzeń TVP jest największą plenerową imprezą w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia nowego roku. W środę, 22 listopada media obiegła informacja, że Sylwester Marzeń mimo wcześniejszych wątpliwości jednak faktycznie odbędzie się w Zakopanem. Jakie gwiazdy wystąpią? Mamy pierwsze nazwiska! Czy będą obowiązywać bilety? Czy można jeszcze zarezerwować nocleg? Sprawdźcie w naszym materiale.

Sylwester Marzeń TVP. Gdzie odbędzie się impreza?

Sylwester Marzeń przez ostatnie lata odbywał się w Zakopanem. Wśród lokalnych mieszkańców zabawa pod Giewontem miała swoich zwolenników i przeciwników, jednak mimo parodniowego zamieszania, zimowa stolica Tatr sporo na tym zyskiwała. W ubiegłych latach koncerty plenerowe TVP przyciągały na Rówień Krupową ok. 60-70 tys. widzów. Mimo, że Polacy uwielbiają spędzać noc sylwestrową pod podhalańskimi gwiazdami, wszystko wskazywało na to, że w tym roku Sylwester Marzeń 2023/2024 nie odbędzie się w Zakopanem. 22 listopada okazało się jednak, że tak. Finalizowane są umowy, powiedziała osoba z produkcji portalowi Plejada. Onet z kolei podaje, że za Sylwestrem w Zakopanem miała być sama była premier Beata Szydło. Decyzja już więc zapadła: impreza sylwestrowa 2023/2024 odbędzie się pod Tatrami.

Jeśli ktoś planuje wybrać się do Zakopanego na Sylwestra Marzeń TVP, powinien się spieszyć z rezerwacją noclegu. Na około pięć tygodni przed ostatnią nocą roku w zimowej stolicy Polski zajętych jest już niemal 80 proc. miejsc noclegowych, a do Sylwestra coraz bliżej.

- Im dalej od Zakopanego i bardziej na północ, dalej od gór, tym więcej jeszcze wolnych miejsc noclegowych. Zakopane i Kościelisko to miejsca, gdzie już teraz rozpoznawalne jakościowo obiekty są na Sylwestra wyprzedane. Mało tego, wiele obiektów raportuje komisje kolejkowe, które lekko się pobudziły informacją o prawdopodobnym odwołaniu Sylwestra Marzeń w Zakopanem z nadzieją, że sporo rezerwacji będzie odwołanych. Tak się jednak raczej nie wydarzy - mówi nam Karol Wagner z Tatrzańskiej Izby Gospodarczej.

- Miasto Zakopane jest gotowe do współpracy z Telewizją Polską przy Sylwestrze - powiedział nam Leszek Dorula, burmistrz Zakopanego.

Jakie gwiazdy wystąpią na Sylwestrze Marzeń 2023/2024?

Pierwsze doniesienia są takie, że na tegorocznym Sylwestrze Marzeń w Zakopanem ma wystąpić Edyta Górniak. Z kolei wirtualnemedia.pl donoszą, że Maryla Rodowicz nie podpisała jeszcze umowy na występ, choć dokumenty miała dostać parę miesięcy temu. Jak podaje Plejada, oprócz Edyty Górniak na imprezie sylwestrowej ma wystąpić też Allan Krupa, Sławomir i Kajra oraz Viki Gabor. Kto jeszcze? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce.

W zeszłym roku na Sylwestrze Marzeń wystąpiły ubóstwiane przez ówczesny zarząd TVP gwiazdy disco polo, takie jak Zenon Martyniuk, Akcent oraz Sławomir i Kajra, ale też właśnie Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Golec uOrkiestra czy zagraniczna gwiazda wieczoru - zespół Black Eyed Peas.

Bilety na Sylwester Marzeń TVP. Czy obowiązuje opłata za uczestnictwo?

Imprezy plenerowe organizowane przez telewizje nie są biletowane w przeciwieństwie do sylwestrowych wieczorów w hotelach czy restauracjach. Bilety na Sylwester Marzeń nie będą więc obowiązywać, to jest akurat pewne. Co do reszty szczegółów, być może wszystko okaże się już wkrótce.

Zima 2023. Najlepsze trasy narciarskie w Małopolsce. Która jest najdłuższa, która najtrudniejsza, a gdzie jest najpiękniej? [ZDJĘCIA]

Pomysły na kalendarz adwentowy dla dziecka – Królowe Matki odc. 3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE