Melanie C

i

Autor: AKPA

Melanie C odwołała występ na Sylwestrze z TVP! Komentarz europosła PiS szokuje. "Stara hipokrytko"

2022-12-27 11:13

Melanie C nie wystąpi podczas Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem. Powodem tej decyzji były... poglądy. Gwiazda poinformowała o wszystkim w swoich mediach społecznościowych.

Melanie C miała być zagraniczną gwiazdą na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem. Występ wokalistki ogłoszono w piątek 23 grudnia 2022 roku w głównym wydaniu "Wiadomości" na antenie TVP. Okazuje się jednak, że wokalistka zrezygnowała z występu i nie zamierza pojawić się na scenie.

W świetle informacji, na które zwrócono moją uwagę i które stoją w sprzeczności z moimi poglądami na temat popieranych przeze mnie grup społecznych, nie będę mogła wystąpić w Polsce w noc sylwestrową — napisała Melanie C, jedna z członkiń kultowej grupy Spicy Girls.

Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń w TVP

Krótko po tym, gdy ogłoszono, że Melanie C będzie jedną z gwiazd podczas sylwestrowej nocy w TVP, na jej Instagramie zawrzało. Pod jednym ze zdjęć pojawiły się komentarze internautów, którzy sugerowali, by artystka odwołała koncert, gdyż Telewizja Polska nie chce być kojarzona z wartościami, które ona sama reprezentuje. Chodzi m.in. o wspieranie społeczności LGBTQ+. Wokalistka wzięła sobie słowa fanów do serca i wydała oświadczenie, w którym podkreśliła, że jednak nie pojawi się na koncercie w Zakopanem.

Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze TVP. Szokujący komentarz europosła PiS!

Na oświadczenie Melanie C odpowiedział na Twitterze szef portalu tvp.info Samuel Perreira, przypominając jej występ w Rosji z 2018 roku. "Melanie C w kraju, który nie stoi w sprzeczności z jej poglądami, czyli w Rosji" - napisał.

Melanie C odwołała występ. "Tutaj w Rosji, stara hipokrytko"

W nieco mocniejszym tonie zareagował europoseł PiS-u Dominik Tarczyński, zaywając gwiazdę "starą hipokrytką". "Tutaj w Rosji, stara hipokrytko" — napisał eurodeputowany, zamieszczając pod swoim komentarzem zdjęcie Melanie C.

Jest oświadczenie TVP

Jak podkreśla w swoim oświadczeniu Telewizja Polska, spółka "z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki".

Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku, a dziś - pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu – czytamy w oświadczeniu TVP.

Narkotyki i ugodzenie nożem. Masowe kontrole taksówkarzy "na aplikację" w Krakowie