Leon Knabit

i

Autor: Piotr Męcik Leon Knabit

Stan Ojca Leona Knabita się poprawił. Zakonnik wyszedł ze szpitala

2021-04-15 9:46

- Ojciec Leon Knabit wyszedł ze szpitala i wrócił do opactwa benedyktynów w krakowskim Tyńcu – poinformowano w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że w placówce leczniczej zakonnik znalazł się w Wielki Piątek. 91-latek zmagał się ze stanem zapalnym, który szczęśliwie udało się wyleczyć.

Z radością informujemy, że wczoraj (13.04) do klasztoru powrócił nasz współbrat, o. Leon Knabit. Ojciec Leon czuje się dobrze i przekazuje wszystkim swoje pozdrowienia. Jednocześnie dziękuje tym, którzy modlili się w jego intencji. Do tych podziękowań dołącza się cała wspólnota mnichów z Tyńca - napisali w mediach społecznościowych zakonnicy.

Raport z Anteny 14.04

Przypomnijmy, że Ojciec Leon Knabit do szpitala trafił w Wielki Piątek. Zaobserwowano wtedy u niego niepokojące objawy. Jak podali zakonnicy, problemy zdrowotne Ojca Knabita nie wynikały z zakażenia koronawirusem czy też powikłaniami po nim. 91-latek miał stan zapalny, który udało się wyleczyć.

W dalszym ciągu polecamy Waszym modlitwom życie i zdrowie naszego najstarszego mnicha - napisali zakonnicy w mediach społecznościowych.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków