Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

i

Autor: Pixaby

Spotkanie Młodego Biznesu rozpoczęło Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

2020-11-16 22:52

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce rozpoczęty. Na inaugurację odbyło się Spotkanie Młodego Biznesu. Podczas wydarzenia w formie online zaproszeni prelegenci opowiedzieli o trudach działalności w biznesie.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości wystartował w poniedziałek, 16 listopada. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji, pomimo tego, że tegoroczna edycja ze względu na pandemię koronawirusa odbywa się w trudnych warunkach.

- Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbywa się w trudnych warunkach, ale jest to nadzieja, że państwa pomysły pomogą nam podnieść się z kolan. To jest szczególny moment dla nas, by korzystać z tych doświadczeń, bo to przedsiębiorcy wiedzą najlepiej z jakimi problemami muszą się obecnie mierzyć - mówił wicemarszałek Tomasz Urynowicz podczas otwarcia wydarzenia.

Wśród zaproszonych gości pojawili się przedstawiciele takich znanych marek jak Airly, czy DeeZee. Każdy z prelegentów opowiedział o początkach swojej działalności w biznesie. 

- Wszystkim młodym przedsiębiorcom radzę, aby nie odpuszczali walki o swój pomysł, nawet mimo początkowych problemów. My poświęciliśmy bardzo dużo czasu, aby uzyskać dofinansowanie na stworzenie pierwszych urządzeń i potwierdzić, że nasza technologia działa. Tak naprawdę po miesiącach pracy i budowaniu pierwszych prototypów byliśmy zupełni spłukani - mówi Wiktor Warchałowski, twórca Airly.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce potrwa do 22 listopada. Szczegółowe informacje dotyczące kolejnych spotkań online w ramach tej akcji znajdują się na stronie internetowej wydarzenia.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

i

Autor: materiały prasowe
Posłuchaj, jak najlepsi teqballowcy z całej Polski walczyli o medale w Krakowie:
Kraków: Syn zabił matkę i popełnił samobójstwo. Kim był?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE