Sławomir Peszko ponownie w Krakowie? Na celowniku dwa kluby z Małopolski

2020-01-13 13:34
Sławomir Peszko może znów zagrać w Małopolsce
Autor: Pixaby

Sławomir Peszko może znów zagrać pod Wawelem. Jak poinformowała "Gazeta Krakowska", ponownym sprowadzeniem pomocnika zainteresowana jest Wisła Kraków. To jednak niejedyna oferta dla urodzonego w Jaśle zawodnika. U siebie widziałaby go też grająca w okręgówce Wieczysta Kraków.

Informacje o tym, że Peszko ma wrócić do Krakowa, pojawiły się jakiś czas temu. 34-latek otrzymał zgodę od obecnego szkoleniowca na poszukiwanie nowego klubu. Zawodnik Lechii Gdańsk dostał już propozycję nowego kontraktu od Wisły Kraków. Potwierdził to trener Białej Gwiazdy, Artur Skowronek. Sam Peszko w rozmowie z "Gazetą Krakowską" potwierdził, że zamierza wrócić do stolicy Małopolski.

Okazało się jednak, że 34-latek otrzymał także inną propozycję. Mowa tu drużynie z okręgówki - Wieczystej Kraków. Jej sponsorem jest Wojciech Kwiecień, który rok temu sponsorował kontrakt Peszki, gdy ten przebywał na wypożyczeniu w Wiśle.

Choć gra w okręgówce może nie wydawać się dobrą opcją, to w Wieczystej na pewno nie brakuje pieniędzy. Występują tam zawodnicy, którzy kiedyś grali w Ekstraklasie. Można zobaczyć tam m.in. Damiana Burasa, czy Bartosza Iwana.

Wisła Kraków przed startem drugiej części sezonu zajmuje w PKO Ekstraklasie przedostatnie miejsce. Wieczysta natomiast w tabeli drugiej grupy krakowskiej ligi okręgowej jest wiceliderem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE