Skoki narciarskie w Zakopanem. Co prócz sportowych emocji czeka na nas w stolicy Tatr?

2020-01-23 12:37
Zakopane
Autor: Pixaby

Puchar Świata w skokach narciarskich przenosi się w ten weekend do Zakopanego. Kibice, którzy pojawią się pod Tatrami, nie muszą jednak skupiać się tylko na rywalizacji pod Wielką Krokwi. Co jeszcze ciekawego można robić w Zakopanem w weekend?

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Zakopanem już w ten weekend

Na ten moment czekają wszyscy polscy fani zimowych sportów. Już w najbliższy weekend w Zakopanem odbędą się kolejne konkursy w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. W sobotę sportowcy rywalizować będą w zawodach drużynowych. Dzień później zostanie przeprowadzony konkurs indywidualny.

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Zakopanem: co czeka na nas prócz sportowych emocji?

Jednak rywalizacja pod Wielką Krokwią to nie wszystko, na co możemy liczyć w stolicy Tatr. Zakopane oferuje także szereg innych atrakcji i są to nie tylko Krupówki, czy Gubałówka.

Śnieżny Labirynt

To największa tego typu budowla w Polsce i na świecie. Budowla ze śniegu i lodowych bloków zaprasza chętnych do zabawy pod Wielką Krokwią.

Muzeum Oscypka Zakopane

Coś dla smakoszy! Tutaj nie tylko zobaczycie, jak powstają regionalne sery, ale także samodzielnie zrobicie jeden z nich!

Dom do góry nogami

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest chodzić po suficie? Teraz możecie to sprawdzić w specjalnym budynku z Zakopanem.

Myszogród Zakopane

To miejsce dla tych, co nie boją się malutkich gryzoni. W kilku salach znajdziecie witrynki z myszami w środku. Nie warto się ich bać! Zwierzęta znajdują się za szybą, więc nic wam nie zrobią.

Papugarnia Egzotyczne Zakopane

Jeśli jednak nie przepadacie za myszami, to może papugi? W papugarni znajdziecie kilka różnych gatunków tych stworzeń, a także wiewiórki Kanadyjskie, czy susły Richardsona.

W Krakowie po raz pierwszy odbyły się Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE