Skoki narciarskie. Sprawdź, co wiesz o reprezentantach Polski w tej dyscyplinie! [QUIZ]

2020-01-23 16:15
Skocznie narciarskie
Autor: Pixaby

Jesteś fanem skoków narciarskich? Myślisz, że wiesz wszystko o naszych reprezentantach? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Polacy pokochali skoki narciarski i chyba śmiało można nazwać je naszym "sportem narodowym". Kiedyś namiętnie śledziliśmy poczynania Wojciecha Fortuny. Potem przyszedł czas "Małyszomanię". Polska wręcz oszalała na punkcie skoczka z Wisły i co weekend całymi rodzinami zasiadała przed telewizorami, by "dmuchać" Adamowi pod narty.

Zakończenie kariery przez Małysza wszyscy kibice przyjęli z ogromnym smutkiem. Na szczęście na horyzoncie szybko pojawili się jego następcy. I tak teraz cieszymy się z sukcesów Kamila Stocha, czy Dawida Kubackiego.

Wiesz, gdzie urodził Piotr Żyła? Jak ma na imię żona Dawida Kubackiego? Ile medali olimpijskich ma na koncie Kamil Stoch? Znasz odpowiedzi na te pytania? Sprawdź się w naszym quizie!

W Krakowie po raz pierwszy odbyły się Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE