Sklepy otwarte w Krakowie 15 sierpnia 2022. Gdzie zrobimy zakupy?

2022-08-12 16:13
Zakupy
Autor: Pixabay Sklepy otwarte w Krakowie 15 sierpnia 2022. Gdzie zrobimy zakupy?

Czy 15 sierpnia 2022 sklepy będą otwarte? Czy możemy zrobić gdzieś zakupy? 15 sierpnia to Święto Wojska Polskiego. Obowiązuje wtedy zakaz handlu. Nie oznacza to jednak, że wszystkie sklepy będą zamknięte. Gdzie można zrobić zakupy 15.08.2022 w Krakowie? Sprawdźcie!

Sklepy otwarte w Święto Wojska Polskiego, 15.08.2022. Gdzie zrobimy zakupy w Krakowie?

Przypomnijmy, że w Święto Wojska Polskiego obowiązuje zakaz handlu. Czy to oznacza, że nigdzie nie zrobimy zakupów? Nic bardziej mylnego! Jeśli w ten wolny poniedziałek będziecie mieć pilną potrzebę, by wybrać się do sklepu, to jest kilka opcji, by zrobić zakupy.

Święto Wojska Polskiego: gdzie zrobić zakupy 15.08.2022 w Krakowie?

W poniedziałek, 15 sierpnia 2022 zamknięte będą duże supermarkety czy galerie handlowe. Zakupy możemy jednak zrobić w osiedlowych sklepach. Te mogą być otwarte, jeśli za ladą stanie ich właściciele. Otwarte mogą być również niektóre sklepy sieci Żabka, Freshmarket lub Kocyk. Te będą działać jednak w niestandardowych godzinach. Każdy sklep ma indywidualne godziny otwarcia w dniu, w którym przypada święto. Zakupy można też zrobić na stacjach benzynowych, choć jak wiemy, asortyment jest tam ograniczony.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Zabobony i przesądy w Polsce. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 9
Gdy kobieta ładnie wygląda w ciąży to...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE