Skandaliczne zachowanie Rosjanina na manifestacji Ukraińców [NAGRANIE]

2022-08-11 14:48
Atak Rosjanina
Autor: Pixabay/screen Twitter Mariia Kramarenko Skandaliczne zachowanie Rosjanina na manifestacji Ukraińców

Na manifestacji Ukraińców we Włoszech doszło do szokującego zdarzenia. Rosjanin postanowił zakłócić manifestację. Mężczyzna przyszedł na plac, gdzie obywał się protest uchodźców przeciwko wojnie w Ukrainie i z całych sił kopnął puszkę z datkami. Nagrał swój haniebny czyn, a następnie opublikował skandaliczne wideo z nałożoną na obraz literą „Z” w mediach społecznościowych.

Brutalna inwazja Rosji na Ukrainę wciąż trwa

24 lutego Rosja zaatakowała Ukrainę. Brutalna inwazja trwa do dziś, rosyjska armia ciągle atakuje obiekty wojskowe i cywilne w całej Ukrainie. Nadal regularnie w ukraińskich miastach słychać syreny alarmowe, a mieszkańcy ewakuują się do schronów. Miliony Ukraińców w obawie o własne życie uciekło z Ukrainy i znalazło schronienie w innych miejscach Europy. Na całym świecie uchodźcy organizują antywojenne protesty. Jeden z nich odbył się we Włoszech przed budynkiem jednego z kościołów.

Nikczemne zachowanie Rosjanina we Włoszech

Podczas protestu Ukraińców we Włoszech doszło do skandalicznej prowokacji. Sprawcą był Rosjanin, który w agresywny i widowiskowy sposób kopnął z ogromną siłą puszkę na datki dla uchodźców tuż przed manifestującymi. Co więcej, wszystko nagrał telefonem, a na obraz „nałożył” charakterystyczną literę „Z”, która jest symbolem poparcia agresji, inwazji i mordu na ludności ukraińskiej. Po tym agresywnym akcie wandalizmu, mężczyzna uciekł śmiejąc się i wykrzykując proputinowskie hasła.

Gen. Skrzypczak ujawnia czy Rosja ma szanse wygrać wojnę z Ukrainą. Kluczowy warunek dla Polski

Ile masz mentalnie lat?

Pytanie 1 z 6
Czego byś nigdy sobie nie wybaczył?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE