Seniorka potrącona na pasach na Zakopiance. Śmigłowiec LPR w stanie ciężkim zabrał ją do szpitala

2021-12-02 9:50
Wypadek koło Rzeszowa. Samochód wjechał w grupę dzieci
Autor: pixabay.com, CC0 fot. erwin66as /zdjęcie ilustracyjne

75-letnia kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala po potrąceniu na przejściu dla pieszych w Głogoczowie, na dk 7, popularnej zakopiance (Małopolskie). Policja apeluje do kierowców o ostrożność w rejonie przejść dla pieszych

Jak poinformował PAP rzecznik prasowy myślenickiej policji Dawid Wietrzyk, do potrącenia seniorki doszło w czwartek rano, na oznakowanym przejściu dla pieszych, w Głogoczowie na dk 7, popularnej zakopiance.

75-letnią mieszkankę Głgoczowa w stanie ciężkim zabrał śmigłowiec LPR do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Według wstępnych ustaleń, do wypadku doszło z winy kierowcy samochodu osobowego, który nie zatrzymał się na przejściu. Kierowca to mieszkaniec powiatu wadowickiego, był trzeźwy.

Okoliczności i przebieg zdarzenia są ustalane. Relacje świadków są różne, będzie analizowany monitoring - powiedział rzecznik myślenickiej policji.

Policja apeluje do kierowców o szczególną ostrożność przy przejściach dla pieszych.

Blokowali rondo bo nie chcą smrodu. „Burmistrz sprzedał nasze zdrowie!”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE