Rzucił się na maskę samochodu, bo chciał wymusić odszkodowanie. Szokujące nagranie [WIDEO]

2020-09-26 13:26
pieszy
Autor: Screen: Youtube/STOP CHAM Rzucił się na maskę samochodu, bo chciał wymusić odszkodowanie. Szokujące nagranie

Do nietypowego zdarzenia doszło kilka dni temu w Krakowie. Pieszy wbiegł na drogę, po czym rzucił się na maskę zatrzymującego się samochodu. Całą sytuację zarejestrowała kamera, a na miejscu pojawiła się policja.

Nagranie pojawiło się na kanale STOP CHAM. Do zdarzenia doszło 19 września w Krakowie, a cała sytuacja została zarejestrowana przez kamerkę samochodową. Widzimy, jak mężczyzna wbiega na przejście dla pieszych, po czym rzuca się na maskę zatrzymanego auta."Ofiara" wykonuje aktorski gest, udając, że została potrącona. Nie wie jednak, że jego popis został zarejestrowany na kamerze.

Na miejsce została wezwana policja. Nie dostałem mandatu. Zostałem pouczony, że jest to dewastacja mienia i mogę wytoczyć proces osobie, która wbiegła na pasy - czytamy w opisie zamieszczonym przez autora nagrania.

Koniecznie zobaczcie nagranie.

Posłuchaj, co to jest kriolipoliza i kto może poddać się zabiegowi. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE