Rząd zamyka siłownie i kluby fitness. Internauci komentują w świetnym stylu [MEMY]

2020-10-19 12:29

Nie milkną echa wprowadzenia zakazu działalności siłowni i klubów fitness. Niektóre placówki zamieniły swoją działalność np. na "Kościół zdrowego ciała", bądź placówki lecznicze. Internauci postanowili skomentować tę sytuację w swoim stylu. Zobaczcie najlepsze memy!

Przypomnijmy, siłownie, kluby fitness, baseny i aquaparki musiały zawiesić swoją działalność od soboty, 17 października. Z zakazu wyłączone te, które:

  • działają w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów,
  • są przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych,
  • są przeznaczone dla studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.
Trener personalny o zamknięciu branży fitness: "Od jutra nie zarabiam"

Siłownie i kluby fitness starają się obejść rządowy zakaz działania. Słynny jest już wpis krakowskiej miejscówki, która prowadzi zajęcia w "Kościele zdrowego ciała" oraz oferuje odpłatne testowanie sprzętu. Niestety w klubie interweniowała już policja. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

Krakowska siłownia chciała obejść zakaz funkcjonowania. W klubie interweniowała policja

Kreatywnością popisało się również Studio Fitness Odessa w Elblągu. Tam wykonywana jest działalność lecznicza.

W swoim stylu zamknięcie siłowni skomentowali też internauci. W siecie pojawiło się mnóstwo memów. Specjalnie dla was wybraliśmy najciekawsze. Sami zobaczcie!

Posłuchaj, jakie są przyczyny i objawy zerwania mięśnia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE