Rozbudowa al. 29 listopada. Prace wkraczają w kolejny etap. Co się zmieni?

2021-10-28 11:32
remont drogi
Autor: materiały prasowe

Zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 listopada i ul. Lublańskiej - to czeka kierowców już od wtorku, 2 listopada. Wykonawca rozbudowy wylotówki na Warszawę będzie kontynuował budowę kanalizacji deszczowej.

Rozbudowa al. 29 listopada wchodzi w następny etap. Kierowców czekają kolejne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 listopada i ul. Lublańskiej. Roboty, które są związane z budową kanalizacji deszczowej, przeniosą się na następne dwa pasy. Chodzi o jezdnię ul. Lublańskiej. Wyłączony z ruchu zostanie środkowy pas oraz częściowy prawy pas (do jazdy na wprost).

Ruch samochodowy w kierunku wschód-zachód będzie odbywać się tylko z wykorzystaniem estakady. Co ważne, zmiany nie dotyczą komunikacji miejskiej. Jadąc ul. Lublańską od Nowej Huty pod estakadę, będzie można skręcić w prawo lub w lewo w al. 29 Listopada.

remont
Autor: Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Dozorca zasnął. Karetka utknęła pod bramą szpitala. "Panie, otwórz pan!"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE