Rivaldo zjawił się w Krakowie. Odwiedził syna, który gra tu w klubie

i

Autor: canva: screem Instagram/rivaldo Rivaldo zjawił się w Krakowie. Odwiedził syna, który gra tu w klubie

Rivaldo zjawił się w Krakowie. Odwiedził syna, który gra tu w klubie

2021-07-16 9:20

Piłkarska legenda - Rivaldo w tym tygodniu pojawił się w Krakowie. Brazylijczyka można było spotkać w centrum stolicy Małopolski. Rivaldo w Krakowie odwiedził swojego syna, który zasila szeregi Cracovii.

Rivaldo w Krakowie. Co tu robił były piłkarz?

Rivaldo to były reprezentant Brazylii, mistrz świata z 2002 roku. Występował w takich klubach jak: Deportivo La Coruna, FC Barcelona, A.C. Milan. Piłkarską karierę zakończył w 2015 roku. Futbolu nie porzucił. Obecnie jest trenerem piłkarskim.

W przerwie pomiędzy zajęciami Rivaldo odwiedził Kraków. W stolicy Małopolski pojawił się wraz ze swoją partnerką. Co były reprezentant tu robił? Rivaldo w Krakowie odwiedził swojego syna. Rivaldinho od roku jest piłkarzem Cracovii. Wcześniej występował w Rumunii oraz Bułgarii. Niestety w PKO Ekstraklasie nie może pochwalić się sukcesami. W 24 meczach zdobył tylko jedną bramkę.

Raport z anteny 15.07, godz.10

Rivaldo odwiedził Kraków. Gdzie można było zobaczyć byłego piłkarza?

Rivaldo swoją wizytę w Krakowie uwiecznił na licznych fotografiach. Kilkoma z nimi pochwalił się w mediach społecznościowych. Pozuje na nich wraz z partnerką, synem, synową oraz wnukiem. Rivaldo urządził sobie spacer po Starym Mieście, spotkać go można było m.in. na Rynku Głównym czy ul. Grodzkiej.

Już w Polsce. Cieszę się synem, synową i moim wnukiem, w tym pięknym mieście jakim jest Kraków – napisał Rivaldo w swoim poście na Instagramie.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?