Biznes

Ranking polskich influencerów. W TOP 10 dwóch z Małopolski!

2023-03-29 9:29

Poznaliśmy wyniki najnowszego rankingu dotyczącego popularności znanych, polskich influencerów. Zestawienie uwzględnia sto najbardziej popularnych osób czy kanałów prowadzących działalność m.in. w mediach społecznościowych. Kto zajął pierwsze miejsce? Które osoby pochodzące z Małopolski znalazły się na liście? Sprawdźcie w naszym materiale.

Top influencerzy w Polsce. Kto znalazł się na liście?

Poznaliśmy wyniki rankingu najpopularniejszych influencerów w Polsce w 2022 roku. Ranking został przygotowany przez See Bloggers oraz Influ Tool. Zestawienie zostało stworzone w oparciu o ciekawe dane, takie jak liczba obserwujących, popularność mierzona ważoną średnią liczbą polubień, udostępnień i komentarzy czy zaangażowaniem, czyli średnią wartością interakcji z postami danego twórcy. Polscy influencerzy zostali sklasyfikowani na miejscach od 1 do 100. W grę wchodziła także ilość odwiedzin blogów. Kto znalazł się na pierwszym miejscu? Jacy są najbogatsi influencerzy w Polsce? Które osoby z Małopolski znalazły się w rankingu? Sprawdźcie w naszym materiale.

Piotr Zieliński po meczu Polska - Albania

Jak dobrze znasz polskiego rocka lat 90.? QUIZ dla fanów Kultu, Hey i T.Love

Pytanie 1 z 10
Ile płyt w składzie z Kubą Płuciszem nagrał zespół IRA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE