Rafał Ziemkiewicz naśmiewa się z Jerzego Stuhra. Aktor w ciężkim stanie przebywa w szpitalu

2020-07-14 13:24
Rafał Ziemkiewicz
Autor: AKPA Ziemkiewicz postraszył znanego posła adwokatem! Nie zgadniecie, jaka była jego reakcja

Odrobina empatii czy kultury osobistej - co bardziej przydałoby się Rafałowi Ziemkiewiczowi? Publicysta we wczorajszym programie "W tyle wizji" naśmiewał się z Jerzego Stuhra. Krakowski aktor trafił niedawno do szpitala prawdopodobnie po udarze mózgu.

Przypomnijmy, że w nocy z niedzielę na poniedziałek (z 12 na 13 lipca) Jerzy Stuhr trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. U aktora lekarze podejrzewają udar mózgu. Więcej na temat stanu zdrowia artysty będzie wiadomo w ciągu najbliższych dni.

Ciężki stan Jerzego Stuhra stał się pretekstem do skandalicznego komentarza Rafała Ziemkiewicza.

Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu- powiedział publicysta w poniedziałkowym programie "W tyle wizji".

Niech to też będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om - dodał Ziemkiewicz.

Przypomnijmy, że Tomasz Lis w ubiegłym roku przeszedł udar mózgu. Jerzy Stuhr natomiast nigdy nie krył, że nie popiera rządów Prawa i Sprawiedliwości oraz nie jest zwolennikiem Andrzeja Dudy.

ESKA SUMMER CITY - zapowiedź
Posłuchaj o piaskowaniu, sposobie na osad i przebarwienia na zębach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE