Tak bawili się kibice na Pucharze Świata w Zakopanem. Zobaczcie zdjęcia! [GALERIA]

2021-01-15 15:07

Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem to szczególne wydarzenie w Polsce. Co roku przyciąga ono tysiące turystów pod Wielką Krokiew. W tym roku będzie jednak inaczej ze względu na koronawirusa. Mamy jednak dla Was galerię, w której możecie zobaczyć, jak dopingowano naszych skoczków w tamtym roku. Zobaczcie te emocje!

Puchar Świata w Zakopanem: tegoroczne zawody inne niż wszystkie

Tegoroczny Puchar Świata w Zakopanem jest zupełnie inny niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa. Zawody odbywają się w reżimie sanitarnym, testom na COVID-19 zostali poddani nie tylko zawodnicy, ale również organizatorzy czy dziennikarze.

Krakowianin Stanisław Szastak jest emerytowanym rzemieślnikiem, który poszukuje godnego następcy i nabywcy swojego warsztatu

PŚ w Zakopanem bez kibiców pod Wielką Krokwią

Jednak nie to zapadnie wszystkim w pamięć. Puchar Świata w Zakopanem 2021 odbędzie się bez kibiców. A to oni w dużej mierze tworzyli niezapomniany klimat podczas zawodów. Tłumy pod Wielką Krokwią dopingujące reprezentantów Polski robiły wrażenie na całym świecie. Media wielokrotnie podkreślały, że nigdzie nie ma takiej atmosfery jak podczas skoków w Zakopanem. Dodajmy, że tegoroczne zawody to pierwsze w historii, podczas których nie będzie kibiców.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię, w której przypominamy, jak zawody Pucharu Świata w Zakopanem wyglądały rok temu. Podobnie jak w poprzednich latach do stolicy Tatr zjechały tłumy! Sami zobaczcie!

Sonda
Trudne warunki na drogach. Czy zima zaskoczyła drogowców?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE