Prawdziwa magia na Kasprowym Wierchu! Zobaczcie niezwykłe nagranie! [WIDEO]

2020-11-23 12:31
śnieg lód
Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Potrzebujecie trochę magii? Proszę bardzo! W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie, na którym widać, co dzieje się z wrzątkiem wyrzuconym w powietrze. I to wprost z Kasprowego Wierchu! Film robi wrażenie, tylko zobaczcie.

Zapowiadany przez nas w zeszłym tygodniu atak zimy się potwierdził. W piątek nad Polskę nadciągnął zimny front, którego skutkiem były opady śniegu oraz mróz. Dzięki temu w Tatrach i Zakopanem zrobiło się biało. Zerknijcie do poniższej galerii.

Co więcej, w weekend na Kasprowym Wierchu chwycił ostry mróz. Termometry pokazywały -14 stopni Celsjusza. Dzięki temu możliwy był ciekawy eksperyment. Co dzieje się z wrzątkiem wyrzuconym w tak mroźne powietrze? Odpowiedź jest jedna: magia! Koniecznie zobaczcie nagranie Łukasza Chmury z Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego na Kasprowym Wierchu.

Posłuchaj o niedomykalności zastawki trójdzielnej. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE